light box

کسب درآمد از اینترنت روزی ۱/۵ میلیون تومان تضمینی و تست شده

 

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشورکسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگررا انتخاب می کنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلاها بی نتیجه می ماننند. کسانی که درس می خوانند معمولاً بعد از فارغ الحتصیلی در پیدا کردن شغل شکست می خورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ می شوند و بر باد می روند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب می کنند معمولاً به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن می شوند و تا آخخر عمرشان هم زیر دست می مانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کار کردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند… در این میان عده اندکی نیز با زحمت فراوان شغل دولتی پیدا می کنند که بدک هم نیست و می توانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند.با شغل های دولتی می توان با ۱۲ ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی ۷۰ هزارتومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانوده خود را هم به زور پیدا می کنند چه برسد به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از ان در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده می کنند. این راه جادویی را همه ما می شناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آن ها را مدام در تلویزیون و اینترنت و مجلات مشاهده می کنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کرده اند. بنده خودم تا چند سال پیش، از اینترنت فقط برای کارهای بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده کردم اما زمانی رسید که دیگه واقعاً از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگی بودم. دوست داشتم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس رو فقط در فیلم ها با در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظر قشنگ رو فقط در فیلم ها ببینم، خودم به اونجا سفر کنم لذت ببرم. دوست داشتم پدر و مادر و کلاً خانواده ام بهم افتخار کنن، پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در سایت های مختلف آموزشاتی به عنوان کسب درآمد زیاد از اینترنت می فروختند که هر کدام از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از ۱۰۰۰ تومن شروع می شد تا بیست – سی هزار تومن. بنده تقریباً همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی واااااقعاً همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن؛ یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های حرمی و کلاهبرداری رومیگذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش می داد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو می گفت و الی آخر که همشون هم نهایتاً دو سه صفحه حرف مفت می زدند و تموم می شد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن چرا قیمت آموزششون نهایتاً بیست – سی هزار تومنه!!! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تا اینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگیه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس داره یه سری کارهها با استفاده از اینترنت انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان و گفت که اتفاقاً این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی ۱ میلیون تومن و حتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین ۵۰۰ تا ۱ میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیرمجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت می کنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلاً نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت بیست – سی تومن به فروش می رسانند اصلاً خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمی دانند و یک فایل مزخرف را به شما می فروشند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با روش های آشنا شده ام تا الان روزی بنوده است که زیر ۵۰۰ هزار تومن در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش ها بین ۵۰۰ تا ۱/۵ میلیون تومان در روز و ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کارها اختصاص می دهم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و یودن در کنار خانواده می کنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلاً هم کسی را مجبور نمی کنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و می خواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعاً اگرهمه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانشتند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلاً وقتی این مطلب بنده رو می بینند با خودشون میگن ولش کن بریم یگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کارهای مورد نظر بنده می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید می تونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همی امروز به محض دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا آخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید.

سوالات متداول :

۱- اگر شما واقعاً انقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموز را پولی می فروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمی کنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد می کنم و از کوچکترین منبع برای کسب ردآمد از اینترنت استفاده می کنم. هر کس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب می کند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمی شود که تجربیات و دانسته های خود را رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلاً وجدان بنده این را قبول نمی کند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت می کند و یکی ز پردرآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم می پردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، در حالی که اصلاً به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد ولی سعی می کند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

۲- این کارهایی که ازشون صحبت می کنید فعالیت در سایت های تبلیغات کلیکی، سایت های هرمی، نتورک مارکتینگ، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال این هاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاریه؟ 

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند و همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ قانونی نیز غیر قانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. در حالیکه روش هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشد بسیار بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید می توانید در همین روز اول یه راحتی درآمدتان را شروع کنید. 

خدمتتان عرض کنم که در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد و کسب سود فوق العاده عالی از بورس حلال ایران، کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت و فروشگاه و فروش محصولات خودتان، کسب درآمد از تلگرام، سایت های کسب درآمد در منزل، کسب درآمد از پاپ آپ، کسب درآمد از آپلود ویدیو، کسب درآمد از بیت کوین، کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی و تبدیل راحت درآمدتان به ریال و دریافت آن در حساب بانکیتان در ایران بدون هیچ مشکل و محدودیتی و همچنین بیش از ۱۰۰ روش خوب دیگر برای کسب درآمد از اینترنت نیز قرار دارند ( در کل اینجوری بگویم که به معنای واقعی کلمه هر سوراخی از اینترنت که قابلیت کسب درآمد دارد بنده آموزش کسب درآمدش را در این پکیج قرار داده ام! یعنی بدون شک این پکیج کاملترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه‌ی روش های معرفی شده در آن عنلی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند) ولی متاسفانه نمیتوانم بگویم روش اصلی آموزش داده شده در این پکیج آموزشی، آموزش چه فعالیتی است. چون این آموزش بصورت کاملاً اختصاصی تهیه شده است و در مورد هیچکدام از این فعالیتهایی که ذکر کردیم نیست و بنده برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو این ریسک را انجام نمیدهم و ماهیت این روش فوق العاده درآمدزا و آسان را لو نمیدهم. 

ولی یک توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهم… ببینید دوستان، بعد از پرداخت موفق، ۴ عدد لینک دانلود به شما نمایش داده می شود که حجم مورد نیاز برای دانلود تمام فایل های پکیج آموزشی از تمام این لینک ها کلاً حدود ۶۰۰ مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن آموزشات هست).( لازم به ذکر است بان ۴ لینک هیچ ربطی به یکدیگر ندارند، یعنی اینطور نیست که فایل های این ۴ تا لینک تکمیل کننده یکدیگر باشند. حتی پوشه های مختلفی که از طریق یکی از لینگ ها دانلود می شوند نیز ربطی به یکدیگر ندارند و هر پوشه عنوان متفاوتی دارد و محتویات آن روش جداگانه ای را معرفی می کند و آموزش می دهد، یعنی مثلاً پوشه های مختلفی که عد از دانلود لینک دوم در اختیار شما قرار می گیرند هیچ ربطی به یکدیگر ندارند و هر پوشه نام متفاوتی دارد و خودش در مورد روش جداگانه ای است.) در این پکیج روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کنامل آموزش داده شده که اکثرشان را برایتان نام بردم. 

اما یکی از آموزش های موجود در پکیج، آموزش روش اصلی قرار داده شده در این پکیج است که مروبط به همان روش فوق العاده درآمدزا و سودآوریست که خدمتتان عرض کردیم. با این روش بیش از ۱/۵ میلیون تومان در روز بیش از ۴۵ میلیون تومان در ماه درآمد خواهید داشت. باز هم می گویم که این روش هیچکدام از این فعالیت هایی که در بالا از آنها نام بردیم نیست و به آنها ربطی ندارد. این روش از همه روش های معرفی شده در پکیچ بهتر هست که خودم شخصاً بطور کامل و بصورت تصویری آموزشش داده ام . این روش کاملاً تست شده هست و درآمدش تضمینی، هرکسی به این آموزش عمل کند قطعاً به درآمد گفته شده خواهد رسید. کار بسیار راحتی هم هست و هر کسی می تواند در همان روزهای اول هم درآمد بسیار خوبی از طریق آن کسب کند نیاز به تخصص هم ندارد و هر کسی می تواند انجامش دهد، از دانش آموز گرفته تا دانشجو و خانم های خانه دار و مرد های میانسال و… با هر سطح سوادی، هر چقدر بیشتر برایش تلاش کنید مسلماً درآمد خلیل بیشتری هم از آن خواهید داشت… حتی می توانید بخواید و در خواب هم از آن درآمد داشته باشید! آموزش مربوط به این روش عالی از طریق لیتک اول (لیینک دانلود بخش ۱) با حجم ۹۰ مگابایت قابل دانلود می باشد. یعنی وقتی اولین لینک از ۴ لینک را دانلود می کنید (همانطور که گفتیم لینک دانلود بخش اول که مربوط به آموزشات این روش می باشد ۹۰ مگابایت حجم دارد)، یک فایل زیپ دریافت می کنید که وقتی این فایل زیپ را استخراج کنید فولدری به نام ” بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت” را مشاهده می کنید. آموزشات مربوط به کسب درآمد از این روش عالی در این فولدر قرار دارند که پوشه ها به ترتیب شماره گذاری شده اند و باید به ترتیبی که شماره گذاری شده اند آموزشات را ببینید. ( پس از پرداخت موفق، لینک های دانلود پکیج (۴ عدد لینک دانلود) را دریافت خواهید کرد). باز هم تکرار می کنم همانطور که گفته شد ما اسم این آموزش را در پکیجمان “بهترین آموزش کسب درآمد موجود در کل اینترنت” گذاشته ایم که در پوشه ای با همین نام در فایل زیپی که از طریق لینک ۱ دانلود می فرمایید موجود است.

۳٫ آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

پاسخ: این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. درآمد شما از آن روش اصلی که آموزش داده‌ایم و همچنین بسیاری دیگر از روش های معرفی شده از داخل ایران و بصورت ریال خواهد بود. چندین روش درآمدزای جدید هم آموزش داده‌ایم که درآمد آنها از خارج از کشور و بصورت دلار میباشد. درآمد دلاری که از این روش ها کسب میکنید را به راحتی میتوانید از طریق صرافی های آنلاین اینترنتی به ریال تبدیل کنید و آن را در حساب بانکی خود در ایران دریافت کنید. با یک سرچ ساده در اینترنت میتوانید صرافی های آنلاین زیادی را پیدا کنید. همیشه سعی کنید از یک صرافی آنلاین معتبر استفاده کنید. کسب درآمد دلاری با توجه به وضعیت دلار در کشورمان میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. همچنین باعث وارد شدن ارز به کشورمان نیز میشود.

۴٫ شما میگید که با اون روش اصلی که معرفی کردید میشه روزی ۱/۵ میلیون تومن در روز درآورد اونم با یه ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سر کار نمیره! چجوریه جریان؟؟

پاسخ: بله اگر اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرن همشون میفهمند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! در حالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را از دست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوقی اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند.

۵٫ چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟

پاسخ: فعالیت و کسب درآمد در این زمینه هیچگونه محدودیتی برای هیچ شخصی ندارد. تمام افراد اعم از شاغل و بیکار، مرد و زن، جوان و نوجوان و با هر سطح سواد میتوانند از این طریق کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشند. این فعالیت اصلا به هیچ تخصصی نیاز ندارد و خیلی خیلی آسان است چون آموزشات را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل ارائه داده ایم بطوری که همانگونه که گفتیم همه افراد میتواند کار را انجام دهند.

۶٫ برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: خیر بدون سرمایه هم میتوانید به خوبی و بدون هیچ مشکلی کسب درآمد خوبی داشته باشید.

۷٫ قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو ب خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.

در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست-سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با قیمت بیست-سی تومن به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت ۳۰۰,۰۰۰ تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، ۷۵% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت ۷۵,۰۰۰ تومان قابل خریداری است. ( البته همان ۳۰۰ هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!). همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این ۷۵ تومان یک عدد شامپو کلیِر بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی ممکنه این ۷۵ تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید. همین الان از هر جایی که خواستید میتوانید قیمت شامپو کلیِر را جویا شوید میبینید که واقعاً قیمت یک عدد شامپو کلیِر بین ۵۰ تا ۷۵ هزار تومان است! آیا پکیج آموزشی که آینده شما را میسازد و شما را از خلایق کاملاً بی نیاز میکند ارزشش از یک عدد شامپو کمتر است؟؟ آیا بهتر نیست پول یک عدد شامپو را برای خرید ابزار رسیدن به آرزو هایتان خرج کنید؟؟! به هر حال تصمیم با خود شماست و کسی شما را به کاری اجبار نمیکند…سرنوشت و آینده هر کس در گرو تصمیمات کلیدی خود اوست…این همان تصمیم کلیدی شماست…

 

۸٫ اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت افزایش درآمد نداشت چی؟

پاسخ:**تضمین بازگشت وجه**: در صورتیکه کسی به تمام راهکار ها و استراتژی هایی که در این فایل آموزش داده‌ام به درستی عمل کند و بعد از حداقل یک ماه فعالیت و عمل کردن به تمام استراتژی های آموزش داده شده ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به بنده رسیده را دودستی بازگشت میدهم. این تنها شرط بازگشت وجه میباشد و بازگشت وجه فقط و فقط در این صورت انجام میگیرد ولاغیر. یعنی مثلاً اگر کسی فایل آموزشی را خریداری کند و بعد بیاید بگوید من حوصله انجام دادن این استراتژی ها را ندارم و درخواست بازگشت وجه دارم، درخواست وی قابل قبول نیست. چنین شخصی که حوصله چندتا کار عادی برای افزایش درآمد خود را ندارد همان بهتر که از رقیبان خود عقب باشد و با درآمد اندکی زندگی خود را بگذراند و همیشه به حال دیگران غبطه بخورد. پس یک بار دیگر تاکید میکنم که برای بازگشت وجه، فرد مورد نظر باید تمام استراتژی ها و کارهای آموزش داده شده در فایل آموزشی را انجام دهد، بعد از گذشت حداقل یک ماه از فعالیتش در صورتیکه به درآمد نرسید، مدارک لازم برای اثبات این امر که تمام کارهای گفته شده در فایل آموزشی را انجام داده ولی کسب درآمد نکرده است را از طریق تلگرام به پشتیبانی سایت ارائه میکند و مبلغی که بابت خرید فایل آموزشی پرداخت کرده بود را به راحتی پس خواهد گرفت.
توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده‌ام بصورت قانونی جزو “متن معامله” محسوب میشوند و بنده هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهم کرد…طبق قانون دقیقاً به همان صورتیکه آن را ذکر کرده‌ام دقیقاً به همان صورت به آن عمل خواهم کرد. (البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد یعنی در واقع امکان ندارد کار به این جاها بکشد همانطور که تا الان این اتفاق هیچوقت نیفتاده است! چون شما قطعاً از همان روز های اول کسب درآمد خواهید کرد و به درآمد خوبی خواهید رسید، این حرف را طبق تجربه‌ام میگویم و کاملاً هم از حرفم مطمئن هستم!)
راستی تا یادم نرفته بگذارید یک موضوعی را برای شما روشن کنم…غیر از بنده، تمام سایت هایی که آموزش کسب درآمد از اینترنت میفروشند (که همشون هم مزخرف هستند) و ادعا میکنند که امکان بازگشت وجه وجود دارد همشون درغگو هستند و آنها به هیچ وجه هیچ جوره مبلغی که پرداخت کرده‌اید را تحت هیچ شرایطی به شما بازنمیگردانند. با اطمینان کامل میگویم که تنها سایتی که تضمینش بابت بازگشت وجه واقعی و قانونی است سایت بنده میباشد. خب ممکنه الان شما با خود بگویید از کجا معلوم من راست میگویم؟!! شاید حرف های من هم مثل بقیه دروغ باشد!! خب شما الان باید سوال متداول بعدی را به همراه پاسخش مطالعه کنید.

 

*توجه* *توجه*

لطفاً قبل از اینکه هرگونه پیغامی به پشتیبانی بدهید تمام توضیحات ارائه شده در سایت و همچنین دیدگاه های کاربران را با دقت مطالعه کنید. در صورتیکه پیغامی به پشتیبانی بدهید و سوال یا درخواستی داشته باشید که پاسخ و راه حلش در بین نکات گفته شده در قسمت های مختلف سایت موجود باشد، پشتیبانی از پاسخگویی به شما معذور است.

 

نکته۱* زمان پاسخگویی پشتیبانی سایت، از ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۳ روز است. لطفاً تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.

 

نکته۲* تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنجشنبه‌) تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

  

نکته۳* سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلاً توضیح داده شده است نظیر “آیا واقعاً شدنی است؟” پاسخ داده نمی شوند.

 

نکته۴* صحبت هایی از قبیل “من یک دانشجوی بدبخت هستم و…” ، “من از یک خونواده فقیر هستم و…” و امثال این ها پاسخ داده نمیشوند. 

 

نکته۵* در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتماً آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید. یعنی حتی یک کلمه از آن را هم اشتباه ننوشته باشید.(توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www. ندارد مگر اینکه خودتان در هنگام تشکیل ایمیلتان www. را هم جزو کاراکتر های آدرس ایمیلتان قرار داده باشید. همچنین توجه داشته باشید که کلمه gmail را در ایمیلتان به درستی بنویسید! بعضی ها اشتباه مینویسند و لینک دانلود فایل آموزشی به ایمیلشان ارسال نمیشود!). بعد از “پرداخت موفق” یک نسخه از لینک های دانلود به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از “پرداخت موفق” به هر دلیلی به صفحه لینک های دانلود هدایت نشدید و یا از آن خارج شدید و موفق به دانلود فایل ها نشدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده‌ است اقدام به دانلود کنید.

 

نکته۶* فایل هایی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ (zip) هستند. برای اینکه بتونید بازشون کنید و فایل های داخلشون رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید. هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.(البته اکثر موبایل ها خودشون این برنامه رو دارند.) استخراج فایل با استفاده از برنامه winrar بسیار راحت میباشد و در حد یکی دو کلیک است ولی در صورتیکه بلد نبودید میتوانید با سرچ کردن در اینترنت به راحتی یاد بگیرید.

 

نکته۷* در صورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی نشان داد و یکی از گزینه های “Save” یا “ذخیره” یا “Continue” یا “ادامه” یا امثال اینها در آن پیغام بود، بر روی آن گزینه کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود. حتماً حتماً هم بعد از پرداخت روی گزینه “تکمیل فرایند خرید” کلیک بفرمایید تا خرید شما با موفقیت انجام شود و هیچ نقص و مشکلی در پرداخت شما نباشد.. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. همچنین در صورتیکه به هر دلیلی (مانند قطع شدن یهویی اینترنت و…) پرداخت و خرید شما بصورت ناموفق انجام شود شما نمیتوانید لینک های دانلود را دریافت و پکیج را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (نهایتاً ۷۲ ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید در اکثر موارد وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک و در محیطی کاملاً امن وارد میکنید و هیچ احدی هیچ جوره نمیتواند به اطلاعات بانکی شما دسترسی پیدا کند. نه من و نه هیچ کس دیگری. همچنین برای خرید اینترنتی حتما نیاز به رمز دوم (یا همان رمز اینترنتی) کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز یا با استفاده از همراه بانک میتوانید این رمز را مشخص کنید. در ضمن با کارت تمامی بانک های کشور میتوانید خرید خود را انجام دهید.

 

نکته۸* مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران بر پایه ثبت بودن خریدشان در سیستم فروش سایت است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

 

نکته۹* اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، سیستم جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.

 

نکته۱۰* توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام خرید، بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.

 

نکته۱۱* پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق (احتمالی) منوط به ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیقی که موقع خرید وارد کرده است) از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره پیگیری یا ایمیل دقیق (و یا اسم و فامیلی دقیق) خرید، پشتیبانی سایت هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.


نکته۱۲* بعد از پرداخت موفق، لینک های دانلود پکیج آموزشی بلافاصله برای شما ظاهر خواهد شد. همچنین یک نسخه از لینک  های دانلود به آدرس ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده‌اید نیز ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتیکه بعد از پرداخت که لینک های دانلود برای شما ظاهر میشوند به هر دلیلی از صفحه لینک های دانلود خارج شدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده است اقدام به دانلود فایل نمایید.

 

نکته۱۳* اگر در فرایند خرید یا هر جای دیگری مشکل یا سوالی برایتان پیش آمد و نیازمند کمک و راهنمایی بودید، به صفحه “تماس با ما” مراجعه کنید و از طریق تلگرام با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید و مشکلتان را مطرح کنید. تیم پشتیبانی سایت با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

 

نکته ۱۴* پشتیبانی ما موظف است در صورت عدم دانلود موفق کاربر و ارائه کد پیگیری یا ایمیل دقیق خرید موفق (یا اسم و فامیلی دقیق خرید موفق) از سوی کاربر، لینک های دانلود پکیج را توسط تلگرام ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت ارائه دهد.

 

4 دیدگاه برای “کسب درآمد از اینترنت روزی ۱/۵ میلیون تومان”
 1. پنج شنبه من خرید کردم ولی هیچ پکیج برای ما نیامده چند روز هست که پیام می نویسم کسی جواب ما نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سلام وقت بخیر

   داخل پنل کاربریتون قسمت سابقه دانلود می توانید فایل خودتون دانلود کنید

 2. چرا لینک دانلود نمیاد

  • سلام وقت بخیر

   داخل پنل کاربریتون قسمت سابقه دانلود می توانید فایل خودتون دانلود کنید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
آموزش برنامه نویسی و اپراتوری کنترل هایدن هاین ۴۲۶ و ۴۳۰
11871 بازدید

جزئیات بیـشتر
دانلود متن سریال S.. Education
29586 بازدید

جزئیات بیـشتر
دانلود متن سریال Acapulco
25346 بازدید

جزئیات بیـشتر
خود آموز سریع نرم افزار word (ورد)
16610 بازدید

جزئیات بیـشتر
دانلود جزوه آموزش ویندوز ۷ (سون)
16721 بازدید

جزئیات بیـشتر
دانلود نمونه سوال درس ریاضی
17149 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا